dotacjewlasnafirma.pl

dotacjewlasnafirma.pl

Jednoczenie sie roznych kultur w miejscu pracy

Chengdu jest domem dla Giant Panda, mnóstwo zasobów naturalnych i zabytków kultury. Co więcej, jest to przyjemne do oglądania lokalnych oper uświęcone, spróbować autentycznych smaków lub doświadczyć kultury chińskiej herbaty w tym niefrasobliwe miasta.

Historia Chengdu

Chengdu został ogłoszony jednym z 24 miast historycznych i kulturalnych przez Radę Państwa w pierwszej partii w China.With To długa historia ponad 2300 lat.Trener personalny opinie

W 311 pne, dynastii Qin, Chengdu został znaleziony. Chengdu jest miastem przemysłu zamożnych, boom działalności gospodarczej i rękodzieła, Syczuan Opera i gotowania herbaty i herbata kultura pochodzi w Syczuanie. W listopadzie 2000 roku, Dujiangyan systemu nawadniania oraz Qingcheng Mountain (taoistycznych Mountain) zostały zakwalifikowane jako Miast Światowego Dziedzictwa Kulturowego przez Narodów Zjednoczonych dla Wychowania, Nauki i Kultury (UNESCO).

Giant Pandy

Chengdu jest domem dla pand Giant, Chengdu Badania Baza Giant Panda Breeding (dalej Chengdu Panda Base) jest organizacją non-profit, zaangażowany w badania przyrody, hodowla, ochrony, edukacji i turystyki edukacyjnej. kiedy goście z kraju i za granicą przyjść do Chengdu, prowincja Syczuan jednym z ich głównych celów będzie zobaczyć gigantyczne pandy dla siebie. Położony zaledwie 10 km (6miles) od centrum Chengdu Panda Breeding Research Center został stworzony i naśladować naturalne siedliska pandy "W porządku, że może mieć możliwie najlepsze warunki do hodowli i rozrodu.

Syczuan opera

Syczuan Opera dysponuje żywy, pełen humoru narracji, śpiewu i akrobatyki. Występy Syczuan Opera są zawsze pełne dowcipu, humoru, żywy dialog, a wymawiane lokalnych smaków. Aby przedstawić znaki specjalne, opera zawiera serię akrobacji, w tym słynne "twarz się zmienia."

Kultura chińska herbata

Chengdu ma jeden z niewielu pozostałych bastionów prawdziwej herbaciarni kultury pozostawione w Chinach. Każdy, od niemowląt do osób starszych przyjść do herbaciarni na relaks, robić interesy, rozmawiać z przyjaciółmi lub po prostu napić się herbaty. Każdy Chengdu lokalna ma swoje ulubione herbaciarnie do odwiedzenia, te, które czują się najbardziej komfortowo. Oprócz herbaty, herbaciarnie w Chengdu mają też różne lokalne przekąski lub całych posiłków w menu.

Jest to rodzaj czajniczek, który jest przypisany do Chengdu. Jest on wykonany z mosiądzu i ma dziobek, który jest około trzech stóp długości. Ludzie w herbaciarni, które mogą wykorzystać ten styl czajniczek nazywane są "Lekarze herbata". Lekarze Tea zakręcić czajniki i przypomina tradycyjnych sztuk walki.

Syczuan kuchni

Idąc ulicą w Chengdu zauważysz, że restauracje są szczególnie liczne. Dzięki ciężkiej przyprawy, Syczuan kuchnia słynie z odważnych i pikantnych smaków, które są produktem ubocznym lokalnych papryki. Fuzja dwóch papryki, La Jiao (pikantne) i Hua Jiao (pachnące), stworzyć istotę prawdziwego smaku Sichuan. Pikanterii i otrzymaną pocenie mieszkańców utrzymuje chłodne w upalne lato i ciepłe w zimną, wilgotną zimą Syczuan.

hotpot w Chengdu nie można przegapić. Istnieje wiele sklepów hotpot mieszczących się w starszej części miasta Chengdu w pobliżu Chunxi Lu Rynku, a także wzdłuż rzeki. Duże garnki wypełnione gorącym pikantnym oleju zapraszają przechodniów usiąść, zamówić potrawy z surowego mięsa i warzyw, i gotować je w oleju.

Ma La Tang Jest to doskonały sposób, aby sprawdzić swoją zdolność pikantne jedzenie jedzeniem. Te restauracje mają duże miski pikantne papryki chili i innych przypraw pływających we wrzątku nad płomieniem. Możesz wyłowić jak najwięcej szaszłyki z mięsa i warzyw, jak chcesz, a następnie gotować je w puli samodzielnie. Normalnie nie będzie miska olej sezamowy, sos ostrygowy i pokrojony czosnek zanurzyć żywność, by zagłuszyć pikanterii.

Podróż w Chengdu

Jinli Ulica Czerwone lampki nawleczone od jednego końca do drugiego Jinli podać tylko odpowiednią ilość światła do podjęcia jednego z dala od zgiełku i gwaru. Istnieje wykonawców, sprzedawców, dziesiątki sklepów i długi pas sklepów przekąskę specjalistycznych w kierunku końca ulicy, a także kilka barów w stylu western, sklep jedwabiu sprawia, że ??szale i spódnice ręcznie (!), I dziesiątki innych. Artystów ulicznych, w tym akty muzyczne i malarzy, rzeźbiarzy i magów, są bardzo imponujące. Jinli niedawno rozszerzona i jest prawie dwa razy większa niż poprzednio.

Miasto Luodai położony w miejscowości Longquan, 10 km, znajduje się w środku podnóża Longquan Mountain Mindanao.

Jiuzhai Dolina National Park jest domem dla dziewięciu tybetańskich wiosek, ponad 220 gatunków ptaków, jak również liczba zagrożonych gatunków roślin i zwierząt, w tym pandy, Sichuan złotej małpy, takin Sichuan oraz liczne storczyki i rododendronów. Jest to park narodowy położony w paśmie górskim Min Shan, północnej prowincji Syczuan w południowo-zachodnich Chinach. Jest to najbardziej znany ze swoich legendarnych niebieskich i zielonych jezior, spektakularne wodospady, wąskich chwytem krasowych form lądowych i unikalnej przyrody. Został on uznany na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 1992 roku.

http://wal-tom.pl/pieczatki,5,pl
- autor artykułu