dotacjewlasnafirma.pl

dotacjewlasnafirma.pl

Konsole do gry w Twojej firmie

Konsole do gry w Twojej firmie

Jeśli masz problemy z Xbox 360 i trzech czerwonych pierścieni śmierci (RROD) Błąd, nie mają conniption pasuje jeszcze, ok? Nie krzyczy, nie ma rzucania kontrolerów - i NO wali na konsoli - nie teraz, nie no-kiedy!

Szczerze mówiąc, Dang rzeczą jest najprawdopodobniej tuż przed przegrzaniem! Xbox jest znana z tego problemu. Gdzie to trzymasz?piec akumulacyjny Czy to w zamkniętym pomieszczeniu? Czy wystarczy przepływ powietrza wokół niego dzieje, aby pozwolić mu ochłodzić? Czy ya odkurzyć go raz na jakiś czas, koleś? Wiesz, co mam na myśli - świst szmata wokół otwory wentylacyjne trochę raz na jakiś czas? Sprawdź, czy się zanim zrobisz cokolwiek innego.

Prawdopodobnie było kupić wentylator z lokalnym sklepie elektronicznym i trzymać skierowany na plecach tam i może pomóc trochę. Ale wtedy naprawdę lepiej upewnić się, że pył tam dużo więcej często, ponieważ nie chcą być po prostu wieje wokół wewnątrz obudowy teraz, prawda? Oni również sprzedaż chłodnic aftermarket na konsole Xbox 360, które można zmieścić na plecach - to również może pomóc.

Druga część konsoli kwiaciarnia warszawa który może się przegrzać jest GPU - podobnie jak procesor w komputerze PC lub MAC. To przylutowane do płyty głównej, a kiedy nagrzewa się do wysokiej może trochę stracić. To nie jest dobra rzecz.

Bez względu na powód do przegrzania konsoli masz, oh, około dwie opcje. Napraw to sam - lub wysłać go z powrotem do producenta w celu naprawy. I pozwól mi cię ostrzec - będą prosić przez minimum cztery tygodnie i trzeba wysłać Xbox 360 z nich! Czy to sprawiedliwe dźwięk?


- autor artykułu