dotacjewlasnafirma.pl

dotacjewlasnafirma.pl

Wodne parki rozrywki - pomysl na biznes

Unikalna mieszanka akwarium, park rozrywki i cyrku, który ma motyw morski, Sea World jest podobna do żadnej innej formy rozrywki dla całej rodziny. Istnieją trzy różne parki w Stanach Zjednoczonych dla ludzi do odwiedzenia. Każdy park ma coś wyjątkowego do zaoferowania tłumy gości, które wracają rok po roku, aby doświadczyć zabawy.najtańsza ubezpieczalnia oc Jeśli rozważasz wizytę w jednym z tych parków rozrywki latem tego roku, aby dowiedzieć się więcej o słynnych atrakcji, które przynoszą życie morskie bliżej dzieci i dorosłych od ponad 50 lat.

San Diego

Pierwszy wszystkich parków, Sea World to otworzył swoje podwoje w 1964 roku Shamu wykonuje ku uciesze młodych i starych w jego funkcjonalny nowego show: One Ocean. Dla komiczny, można wziąć w Sea Lions i wydr w Sea Lions Live. Jeśli korzystają z Cirque du Soleil, upewnij się, aby sprawdzić pokaz delfinów. Blue Horizons zawiera mieszankę ludzi wykonujących balet wody i akrobacje wokół pokazów głównych gwiazd.

Podczas wizyty w upalne dni, przejechać na Journey do Atlantis i przygotowane zmoknąć. Istnieją również mniejsze przejażdżki skalę w Ulicy Sezamkowej motywem placu zabaw, że Littlest te docenią.

Orlando

SeaWorld Orlando otwarty w 1973 roku do ogromnych tłumów gotowa na przyjęcie najnowszy dodatek do rodziny Orlando parku tematycznego. Blue Horizons i Shamu w One Ocean pokaż są opisywany tutaj codziennie. Clyde i Seamore Take Pirate Island to zabawne spojrzenie na przygodach dwóch lwów morskich. Użytkownicy, którzy korzystają z kolejek górskich docenią, że ten park ma trzy, które są w różnym stopniu intensywności.

Kraken, w oparciu o mitycznej morskie stworzenie, jest najdłuższą i najszybszą kolejką górską tego typu można znaleźć na Florydzie. Podobnie jak w przypadku jednego znalezionego w Sand Diego, Podróż do Atlantydy jest mokra jazdy dreszcz z dwoma szybkimi kroplami. Shamu Express jest doskonałym jazdy dla najmłodszych w grupie, którzy szukają jakiegoś pogromca zabawy.

San Antonio

Najnowsze i największe z wszystkich trzech parków rozrywki Sea World, San Antonio otwarty w 1988. Można złapać Shamu w One Ocean tutaj, a reszta z koncertów są unikalne dla tej lokalizacji. Seamore i Clyde, lwy morskie, gwiazda w Canary Row Caper, Chłodne wibracje jest żywą łódź działania i narty wodne Stunt show, a balet wody pokaż Azul, Lure of the Sea dysponuje delfiny i wieloryby Beluga.

Ci, którzy szukają wrażeń nie będą rozczarowani. The Great White to roller coaster, że trwa jeźdźców na wysokich obrotach do góry nogami jazdę. Dla osób, które mają potrzebę prędkości, węgorz Steel zajmuje jeźdźców na temat prędkości do 70 mil na godzinę. W upalne dni, spróbuj Rio Loco a podróż do Atlantydy.

MyReviewsNow.net oferuje informacje na temat Sea World. Więcej informacji na temat Sea World miejscach parku, odwiedź nas na MyReviewsNow.net.


- autor artykułu