dotacjewlasnafirma.pl

dotacjewlasnafirma.pl

Wywiad telefoniczny jako czesc rozmowy kwalifikacyjnej

Wywiad telefoniczny jako czesc rozmowy kwalifikacyjnej

Nie dalej jak 15 lat temu wywiad telefon był używany rzadko w procesie rekrutacji. Dziś rekrutację firm użyć wywiadu telefonicznego jako podstawowe narzędzie w winnowing listę kandydatów na krótkiej liście kandydatów, którzy zostaną zaproszeni na rozmowę twarzą w twarz.

Wywiad telefonu należy podchodzić inaczej niż spotkania twarzą w twarz, jak to, co mówisz i jak mówisz, że staną się niezbędne w przemieszczaniu się do następnego poziomu.Drzwi zewnętrzne są niezbędne, by chronić dom i rodzinę Miej to na uwadze, jak przygotować się do wygranej w rozmowie telefonicznej. Oto kilka wskazówek, które pomogą w przygotowaniu:

1.Focus w rozmowie telefonicznej. Pozbyć się wszystkich zakłóceń. Wyłącz telefon komórkowy i komputer. Jeśli otrzymasz zaproszenie do rozmowy telefonicznej, a czas nie jest wygodne, przełożyć go na lepszy czas.

Traktować wywiad telefoniczny jakbyś poszukuje osoby na drugim końcu linii bezpośrednio w oku. Należy zwrócić uwagę, jak gdyby człowiek był w pokoju z wami. Smile kiedy mówisz i być pewien, że to energia w twoim głosie. W razie potrzeby praktyki rozmowa z przyjacielem. Taśma i krytyki rozmowę. Czy to aż dojdziesz to dobrze i są wygodne z osiągów. Ciekawym wskazówka: ustać podczas rozmowy telefonicznej. Normalnie to daje więcej energii w twoim głosie.

Liczy 2.Clearness. Trzymać z wędrówki. Trzymaj się tematu. Upewnij się, że właściwie słuchane i zrozumieć pytanie. Jeśli wiadomo, poprosić o wyjaśnienie.

Jakie są dwie lub trzy krytyczne umiejętności wymagane na to stanowisko? W przygotowaniu wywiad ułożyła krótki potężne odpowiedzi bezpośrednio adresowania każdego wymaganych umiejętności. Splot tych odpowiedzi do rozmowy. Może to być opowiadanie ilustrujące zdolność lub odniesienie do swojej biegłości w celu osiągnięcia zaplanowanych wyników.

3.Overall preparat jest kluczem. Ponieważ rozmowa telefoniczna jest zaprojektowane tak, aby ekran was należy dokonać wszelkich starań, aby połączyć się z ankietera. Na drodze do tego zrobić to przygotować z wyprzedzeniem, jakie pytania może poprosić, gdy poproszony przez ankietera.

Nie chcesz rozmowa telefoniczna być prowadzone tak spędzasz cały czas po prostu odpowiedzi na pytania. Jeśli więc będziesz przegap możliwości dostarczania kluczowych punktów względem umiejętności jak dopasować, co jest wymagane przez pracodawcę. Przygotuj przykłady, historie i anegdoty, że kopię zapasową swoje umiejętności i zdolności byłyby odpowiednie dla danej pozycji.

Twoim celem powinno być, aby być ujmujący, przyjazny i być w stanie odnosić się do ankietera. Na przykład, pytania można zadać to: Jakie są jedna lub dwie górne wyzwania w pozycji? Uważnie słuchać odpowiedzi, a następnie odpowiedzieć na krótki przykład, gdzie w obliczu podobnych wyzwań w innym położeniu i osiąga doskonałe wyniki. Należy mieć listę 3 do 7 pytań tego rodzaju z krótkimi odpowiedziami do odpowiedzi otrzymanej które odzwierciedlają przychylnie na swoje możliwości i mocnych stron.

Z tym przygotowaniem do rozmowy telefonicznej należy przepłynąć do następnego poziomu. Opierać się na to, czego nauczył się w rozmowie telefonicznej, aby przygotować się do wygranej twarzą w twarz wywiad. Czy może być ofertę pracy w przyszłości?

John Groth jest Career Coach i byłego dyrektora HR. Na swojej stronie znaleźć planowania kariery Pomysły, wartościowe artykuły i bezpłatne ubezpieczenie samochodowe ocsiedem dni Planowanie kariery. Odkrywaj do poszukiwania pracy i strategii rekrutacyjnych w jego poszukiwaniu pracy Przewodnik wszystko, aby pomóc w udoskonalaniu i zarządzania swoją karierę.


- autor artykułu