dotacjewlasnafirma.pl

dotacjewlasnafirma.pl

Jak zbudowac silna organizacje

oświadczenia misji zostały okolice na chwilę. Prawie każda organizacja tych dniach ma, a jeśli tak nie jest, że pracują nad tym.

Moje pytanie brzmi, czy masz osobistą misję? Jeśli tak, to można powiedzieć, ktoś jest zaledwie kilka zdań, co jesteś wszystkim chodzi?

Oto kilka wskazówek, które upraszczają crafting prywatnego misji. (Można korzystać z tych wskazówek, by stworzyć takie organizacyjną misji, jak również)

sklep z bletkami

Prawdziwym celem misji jest, aby powiedzieć innym, co robisz.

Więc zaczynamy, decydując, co mam zrobić?

Dodać do misji o tym, co robisz. Większość błędów wykonane są tutaj, kiedy ludzie starają się opisać to, co robią, a nie mówią, co robią. Innymi słowy, jaki jest wpływ masz na innych ludzi? Pokażę Ci różnicę. Poniżej znajduje się opis. "Pracuję przy biurku i piszę artykuły i blogi. Prowadzę seminaria i ludzi pociąg."

Poprzednie oświadczenie nie powiedzieć innym ludziom, jak to, co robisz oddziaływań nich. I to daje im niewiele powodów, aby słuchać, a co ważniejsze, by kupić to, co masz do powiedzenia.

Źle napisane misja ma inne konsekwencje. To nie ma żadnej mocy. To nie budzi. To nie daje powodów do przekonania. To po prostu kładzie tam.

Oto ta sama misja napisane poprawnie.

"Piszę materiał, który powoduje, że inni ludzie zmieniają swój sposób myślenia i lepsze życie. Przedstawiam ten materiał w seminariach, gdzie na żywo interakcji i uczenia się odbywają. Ludzie, którzy uczestniczyć w tych seminariach odchodzić zmienione w sposób, który zwiększa i wzmacnia swoje życie." Zobacz różnicę? Druga wersja jest potężnym misja i mówi innym, co robisz

.

Wykorzystaj misja prosta. Im prościej, tym łatwiej jest zapamiętać i wdrożenia. Skomplikowany, długi dmuchania oświadczenia misji zrobić nic, ale mylić z osobą, która stara się go zrealizować, a po pewnym czasie stać się tyłek szydercze żarty i kalambury. Jeśli masz długie oświadczenie misji, rozbicie go na prostszych elementów. 3 lub 4 zdań są lepsze niż 3 lub 4 ust.

Zrób to naprawdę. oświadczenia misji odzwierciedlają osobę i organizację jest napisane dla. Jeśli instrukcja nie jest prawdziwym odbiciem Ciebie i co robisz, to można spodziewać się wyników, które są bezpośrednio związane z tą misją. Słabe stwierdzenie, słabe wyniki.

Sprawiają, że znane. Publikuje je. Jeśli to jest Twoja osobista misja, umieścić go na karcie 3x5. Go nosić ze sobą. Można nawet zrobić kopię i umieścić go na ścianie biura, ścianie sześcianu, obok telefonu i na lodówce. Jeśli jest to oświadczenie firmy, widoczne przypomnienia jak plakaty działają dobrze.

(A osobista obserwacja na spółkę "Misja" plakatu. I tak często zobaczyć całą misję na jednym plakacie w recepcji, a nie zbyt wiele innych miejsc. Dlaczego nie zrobić fragmenty tej misji i umieścić te w kilku obszary firmy?)

Wykorzystaj ten czas, zanim nowy rok zaczyna docieplenia Kraków się naprawdę spojrzeć na swojej deklaracji misji na następny rok i zdecydować, czy pasuje do ciebie i co robisz.

Zarejestruj się tutaj, http://www.bizprotraining.com/signup.html dla biuletyny przywództwa, zarządzania i obsługi klienta, a otrzymasz najlepsze praktyki e-book free!

Wyślij e-mail i odbierać "top 50 pytań dla liderów w roku 2009."

Kontakt z Leonarda w leonard@bizprotraining.com lub zadzwoń 760-529-5635.

Prowadząc seminaria przywództwa, zarządzania i obsługi klientów od 2006 roku.

BBNieruchomości
- autor artykułu