dotacjewlasnafirma.pl

dotacjewlasnafirma.pl

Jak korzystac z makiet

Jak korzystac z makiet

Elektronika może być strach wielu ludzi. W porównaniu do mechanicznych, elektronika są zdecydowanie bardziej przerażające. Jest to jednak tylko percepcja. I nigdy nie należy wierzyć ślepo publiczną, chyba że zostały przez niego samodzielnie. W związku z tym, będzie inteligentna osoba, ufając sobie. Ale, jako współzależne to kolejna rzecz do omówienia.odszkodowanie świdnica Teraz mówimy o niektórych elektronicznych technik, dobrze?

Gdy wiesz, podstawowe funkcje i pomysł, w jaki sposób układ elektroniczny ma pracować, jesteś na najlepszej drodze. Zacznij lutowania tych składników na pokładzie! Ale jakiego rodzaju płyty dokładnie? Teraz, po prostu pozwolić ci wiedzieć, że są "veroboard", "PCB" (płytka drukowana) i deska do chleba. Te trzy są najbardziej powszechne.

Chleb pokładzie jest najprostszy na początek. Jednak, mogą być kosztowne. Po dokonaniu zakupu, mogą być używane zawsze, w kółko. Wystarczy podłączyć składników nogi w wielu otworach pokładzie chleba. Które otwory zatkać je? Cóż, trzeba wiedzieć na temat okablowania. Okablowanie, jest wiedza i umiejętności powinny mieć w elektronice. Jest to podstawowa umiejętność jakiegokolwiek elektryka.

Zazwyczaj, pierwsze dwa rzędy otworów są dla dodatniego i ujemnego źródła zasilania. Otwory w kolejce poziomo na jednej z tych wierszy zasilających można sobie wyobrazić, jak prostym drutem. Środkowe przedziały składać się będzie z największą ilością dziur. Są to gdzie można trzymać swoich składników do. Zauważ, że dla każdej kolumny (nie wiersze jak wcześniej) cały odcinek pionowych otworów są sobie wyobrazić jako prostego drutu pionowego.

Stosując te nową wiedzą, http://www.grupa-profit.pl/ można od razu wstawiać elementów elektronicznych na płycie chleba i rozpocząć budowę obwodu!

Maca- 500mg/100kaps
- autor artykułu