dotacjewlasnafirma.pl

dotacjewlasnafirma.pl

Przyczyny i skutki kryzysu

VA szpitale zaniedbując naszych weteranów, źle ocenił publicznego systemu edukacji, opieki zdrowotnej zbyt drogie, a korupcja korporacyjnych amoku wszystkie zostały w wiadomościach. Co tu się dzieje? Co wszystkie te mają wspólnego?

"Przeciętny przywódca" jest odpowiedzią.

Steven Covey w swojej książce Siedem nawyków skutecznego działania, o których mowa odkrycie ciekawe zjawisko, kiedy przeglądowi literatury sukcesu pisemnej w ciągu ostatnich 200 lat. W literaturze sukces ostatnich 50 lat podkreślił znaczenie osobowości i umiejętności rozwoju. Literatura ponad 50 lat temu przez pisarzy takich jak Emerson, Thoreau i inni podkreślali charakteru i rozwoju wewnętrznego.

Co się stanie, jeśli nie będziemy budować solidne podstawy poprzez rozwój wewnętrzny? Byliśmy świadkami charyzmatycznych polityków, ministrów, sportowców i innych osób z ogromną komunikacji i umiejętności interpersonalnych, który zakończył się w niełasce i / lub więzienia. Czego brakuje? Fundacja. To był albo brak lub niestabilny. Charakter jest fundamentem, na którym musimy budować umiejętności, techniki i strategie efektywności które może wytrzymać próbę czasu i pokusy. Bez silnego charakteru prawdopodobieństwo jest, że nasze umiejętności będą nadużywane i niewłaściwie kierowane, które mogą być szkodliwe dla nas i dla innych.

Potrzebne są właściwe liderzy z charakterem i integralności którzy dawać przykład. Musimy zasadnicze liderów, którzy naprawdę dbają o dobro others.Where jest wielkim przywódcy tacy jak Abraham Lincoln, Winston Churchill i Mahatmy Gandhiego? Potrzebujemy liderów tego kalibru.

Dobrą wiadomością jest to, że możemy rozwijać udanych przywódców. Możemy to osiągnąć poprzez badanie wielkich przywódców i systemy, które przynoszą rezultaty. Wtedy możemy tworzyć i wykorzystywać modele, co działa. Jest to skuteczny sposób, aby rozwiązać ten problem.

Szkoły są jedynym miejscem, gdzie możemy zacząć rozwoju przyszłych liderów. Nasze szkoły muszą uczyć edukacji znaków i stworzyć klimat, w którym dzieci dążyć do doskonałości i nauczyć się dbać o innych.

Czy istnieją przykłady takich szkołach? Na szczęście jest wiele. Na przykład dzieci z najuboższych dzielnic, którzy idą do szkół czarterowych Kipp, którzy są na średnich dwóch gatunkach tyłu kiedy zaczynają, są outscoring studentów z doskonałych szkół na standaryzowanych testów. Uczniowie rozwijają cechy charakteru i pracować w duchu współpracy, aby pomóc sobie nawzajem powodzenia. Nauczyciele są doskonałymi przywódcami, których zaangażowanie inspiruje studentów, aby wydobyć ich najlepsze.

Prawdziwi liderzy są nosicielami latarka którzy pielęgnować nasiona wielkości w swoich zwolenników. Pomaganie innym, aby rozwinąć ich potencjał jest edukacja i przywództwo w najlepszym wydaniu. Rozwijanie więcej tych typów liderów jest rozwiązaniem kryzysu przywództwa.

Matres
- autor artykułu