dotacjewlasnafirma.pl

dotacjewlasnafirma.pl

Roznorodnosc kulturowe w firmie - kulinaria

Do tej potrawy trzeba: 4 mrożonych piersi kurczaka bez kości, 1 pudełko z meksykańskim ryżem, 1 łyżka oliwy z oliwek, 2 1/4 szklanki wody, 1/2 szklanki czerwonego papryka, 1/2 szklanki mrożonego groszku - rozmrożeniu 1/3 szklanki nadziewanych oliwek hiszpańskich - pokroić na połówki.

Run piersi kurczaka pod zimną wodą, aby spłukać kryształki lodu.Biuro Odszkodowań Komunikacyjnych Opole Trzymać w wodzie przez około 1 do 2 minut.

W dużej patelni patelni, ciepła 1 łyżka oliwy z oliwek w górę. Dodaj w piersi kurczaka i gotować na średnim dużym ogniu przez 10 do 15 minut, aż kurczak jest jasnobrązowy kolor.

Dodaj w pakiecie wody, ryż i przyprawy, pół szklanki posiekanej czerwonej papryki, 1/2 szklanki mrożonego groszku i pokrojone oliwki hiszpańskiej. Doprowadzić wszystkie składniki do wrzenia. Przykryj patelnię i zmniejszyć ogień na wolnym ogniu. Gotować kurczaka i ryżu przez 10 minut lub do momentu, soki Chicken Run jasne. Zdjąć patelnię z ognia.

Niech potrawa siedzieć na patelni przez około pięć minut z okładką na, aż płyn jest wchłaniany. Podawać z kukurydzy lub warzywami.

Sprawia, że ??4 porcje.

Bonus przepisu: Cukinia z salsą

Aby to danie będziesz potrzebować: 4 średnie cukinie - plasterki, posiekaną cebulę, czosnek 4 ząbki - mielone, suszone oregano, słoik z salsą i tartym serem mozzarella.

Weź dużej patelni nonstick i płaszcz z nonstick sprayu i ciepła na średnim ogniu, aż miło i ciepło.

Dodaj w plastrami cukinii i gotować, stale mieszając, przez 5 minut. Dodać w 1/3 filiżanki posiekanej cebuli, czosnku mielonego i 1/4 łyżeczki suszonego ESEF oregano. Gotować przez kolejne 5 minut, aż cukinia i cebula są lekko rumiane.

Wymieszać z 1/2 szklanki salsy. Doprowadzić mieszaninę do wrzenia, a następnie zmniejszyć ogień do minimum. Dusić jeszcze przez 5 minut, aż cukinia zmięknie-ostre. Posypać 1/4 szklanki sera mozzarella ponad cukinią i gotować przez 1 lub 2 minut, aż ser się rozpuści. Podawać na gorąco.

Sprawia, że ??4 porcje.

Najlepsze opinie w małżeńskim łóżku powietrza materace tutaj:


- autor artykułu