dotacjewlasnafirma.pl

dotacjewlasnafirma.pl

Roznice miedzy pracownikami

Roznice miedzy pracownikami

Chrześcijanie nie powinni data niewierzących, ponieważ położy przeszkodą w ich sposobów naśladowania Jezusa. Przysłów 4:23 mówi nam, że musimy strzec naszych serc nade wszystko dlatego, że to, co myślimy i czujemy określi księgowość gdynia przebieg naszego życia.hologram legitymacja W Mateusza 15:18 - 20 Jezus powiedział, że to jest to, co pochodzi z serca, które sprawia, że ??człowiek nieczysty. Dlatego musimy strzec naszych serc przed wszelkiego rodzaju zła, tak że nie zostanie uszkodzony i uwiedziony na świat. Chrześcijanie, którzy poszukują partnera powinien modlić się do Boga i prosić Go, aby pomóc im znaleźć ich partnerów na całe życie. Gdy się modlicie, należy prosić Boga, aby pomóc Ci znaleźć kogoś, zgodnie z jego wolą.

2 Koryntian 06:14 - 18 mówi nam, aby nie być jarzmie z niewiernymi. Drugim partnerem wierzący nie może doprowadzić do grzechu i odwracają się od Chrystusa. Bad Company może zaburzyć ty. Jeśli pomylisz się z kimś ze złego zachowania, można zostać negatywnie wpłynęły do ??robienia złych rzeczy. Po zaakceptowaniu Jezusa, twoje grzechy są odpuszczone. Są myte i uświęceni przez krew Jezusa. Przez imię Jezusa Chrystusa, jesteś usprawiedliwiony. Jesteś usprawiedliwiony przez Ducha Świętego (1 Kor 6:11). Pochodzący kogoś złe zachowanie może doprowadzić do zabrudzenia jak pies, który wraca do jedzenia swoich wymiocin. To jest jak świnia umyte, który wrócił do tarzać się w błocie (2 Piotra 2:22; Przysłów 26:11). Musimy postawić Boga w priorytecie i robić to, co chce nam zrobić tak, że jego nazwisko będzie uwielbiony (1 Koryntian 10:31).

Jeśli jesteś już w związku małżeńskim z niewierzący, nie powinno się rozwieść się z partnerem. To jest wola Boga małżeńskie pary trzymać się razem, a nie osobno. Bóg chce nam się żyć w zgodzie z samym sobą. Nie można rozwieść się z partnerem, chyba małżeńskiej niewierności. Jeśli oddalać wasze nie stanowi małżeńską niewierność partnera powód, jesteś grzeszy. Partnerem kogo rozwieść cudzołoży, jeśli on lub ona idzie na poślubić inną osobę. Osoba, która poślubić partnera jest również cudzołóstwo (Mk 10: 5 - 12). Twoje życie musi być świadectwem dla Jezusa, tak aby cywilny partner może przyjść do wiary w Jezusa. Jeśli cywilny partnera widzi, że twoje życie zmieniło się po przyjęciu Jezusa, będzie on również pochodzić przyjąć Jezusa.

Biblestudyoutlines.org zapewnia bezpłatne studia biblijne i Biblia opisuje badania dla ludzi na całym świecie.


- autor artykułu